| Stelist28 a întrebat:

Cum fac sa bag muzica din calculator pe telefon fara cablu de tate. Vreau un program gen Bluetooth happy URGENT!

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Incearca cu cardul de memorie si un cititor de carduri. Programele gen bluetooth sunt destul de greu de configurat.

| Stelist28 explică (pentru supermamici):

Nu am cititor de card

| supermamici a răspuns:

Daca ai wireless trimite ce vrei pe un mail si downloadezi apoi de la acea casuta. sau sti ce, roaga un baiat de la un magazin gsm sa te ajute, decat sa instalezi un alt program de bluetooth... trimite unui prieten care are cabluri si facei transfer telefon telefon prin bluetooth. uita varianta bluetooth in pc...

| Floricika2000 a răspuns:

Nu se poate... daca nu are telefonul cablu de date cumpara unul! Nu merge! Iti zic din experienta! Funda?

| Bggdd a răspuns:

Pai iti cumperi un fel de stick pe care scrie Bluetooth..il bagi in unitate si iti dai ce vrei de pe calculator pe telefon.

| Stelist28 explică (pentru Bggdd):

Asta s.a zis si mai sus... laughing Ms oricum! Ma asteptam la un program care sa pot baga farra a fi nevoie de ceva. Am Bluesoleil dar mi s-a terminat licenta

| Pa1NNN a răspuns:

Merge cu IVT Bluesoleil 1.6 Dar Iti trebuie si un Stiker Bluetooth Acum FUNDA?