| BlackRainbow a întrebat:

Cum fac sa bag o persoana pe care o am deja la prieteni pe facebook in lista de followers?

16 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Te duci pe profilul persoanei respective si langa butonul unde scrie Add friend este si butonul Follow. Tot ce trebuie sa faci este sa dai clik pe Follow si gata.
Succes!

| andreirapid a răspuns (pentru KellyGreen):

Bravo, ai inteles 100% intrebarea, felicitari laughing

| BlackRainbow explică (pentru KellyGreen):

Nu cred ca ai inteles intrebarea. happy

| KellyGreen a răspuns (pentru andreirapid):

Ok, scuze daca nu am inteles intrebarea si am dat un raspuns eronat, dar puteai sa o spui pe un ton normal, nu era necesar sa mai pui si acel " felicitari" ironic.
Oricum, felicitari si tie pentu ca m-ai facut sa rad vazand cat de mult iti place sa fii rautacios.

| andreirapid a răspuns (pentru KellyGreen):

Scuze, nu am dorit sa te simti jignita! L-am scris la o ora tarzie.
Te pup si iti doresc tot binele din lume :*!

| andreirapid a răspuns:

De ce laughing? Daca ti-e prieten de ce sa iti fie si abonat? Sa moara vecinu ca ai tu abonati?

| BlackRainbow explică (pentru andreirapid):

Nu. Pentru ca NU imi e prieten. Am contul din 2009, cred, si am dat la inceput accept oricui. Acum as vrea doar sa le limitez postarile la care sa aiba acces. Trebuia sa ma gandesc ca aici nu primesti niciodata raspunsuri utile.

| andreirapid a răspuns (pentru BlackRainbow):

Ce faci fata, te crizezi laughing? Primesti, daca pui intrebari cu folos, plus o adresare politicoasa(buna, multumesc). Daca vrei un raspuns, mie trebuie sa imi reformulezi intrebarea happy, daca nu, o seara buna. Nu e nimeni obligat sa iti raspunda la 2 noaptea!

| BlackRainbow explică (pentru andreirapid):

Asta inseamna ca nu te-a obligat nimeni, cum ai si spus, sa raspunzi fara rost. Mi s-a parut ca m-am adresat la adresa ta formal, fara niciun fel de cuvinte ofensatoare sau injurii, deci nu imi vorbi mie de politete cand incerci sa fii un mic "troll" si nu iti iese. Noapte buna! happy

| andreirapid a răspuns (pentru BlackRainbow):

Din moment ce intrebarea ta contine doar "Cum fac sa bag o persoana pe care o am deja la prieteni pe facebook in lista de followers" fara niciun buna, multumesc anticipat sau va rog eu nu o vad politicoasa big grin.
Nici prin gand nu mi-a trecut sa fiu un mic "troll" chiar daca nu stiu ce inseamna, insa banuiesc laughing.
Raspuns fara sens fiindca si intrebarea e fara rost, plus ora tarzie happy.
Dar totusi o sa iti spun, insa doar daca imi raspunzi : De ce i-ai dat accept unei persoane straine?

| BlackRainbow explică (pentru andreirapid):

Pentru ca aveam cam 13 ani cand am facut contul si nu ma interesa pe cine am in lista de prieteni, acum a devenit putin iritant. happy

| andreirapid a răspuns (pentru BlackRainbow):

Macar iti da like? Atunci scoate-l de tot de la prieteni! Alfel nu se poate, il scoiti iar el iti fa da urmarire daca doreste big grin. Nu e asa ca merit facebookul tau laughing? Ti-am fost de folos tongue

| andreirapid a răspuns (pentru BlackRainbow):

Haide da-mi si mie facebookul tau, mi-l dai?

| BlackRainbow explică (pentru andreirapid):

De ce ti l-as da?

| andreirapid a răspuns (pentru BlackRainbow):

De ce nu? De ce esti pesimista?

| andreirapid a răspuns (pentru BlackRainbow):

Imi dai si mie un facebook?