| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa blochez mesu cuiva?

Răspuns Câştigător
| Tptnu a răspuns:

Incearca sa intri de messul acelei persoane de mai multe ori... dar cu parole diferite...si parolele nu vor fi corecte si de la prea multe incercari messul de va bloca big grin. fundita:X?

12 răspunsuri:
| User a răspuns:

Deblocheaza-ti creieru' si dup'aia gandeste-te la blocat de mess. Tie ti-ar conveni sa-ti blocheze cineva mess-ul?raised eyebrows

| Oxanna a răspuns:

Pai...se poate dar chiar vrei sa faci asta? tie ti-ar conveni sa nu poti intra 24 h pe mess? doar pentru ca asa a avut cineva chef?big grin

| retouchan a răspuns:

Nu se poate bloca laughing

Dar oricum la cat de bubuit ii Yahoo`ul in ultima vreme, ii mananca si asa nervii laughing

| Akid a răspuns:

Ai vrea sau ti-ai doriismug?

| Aly_7975 a răspuns:

Da' tie ti-ar placea sa ti-l blocheze tie cineva?

| sfdhg a răspuns:

Ii bagi de cateva ori parola gresitawinking

| dreapupikdulshe a răspuns:

Se poate bloca! Dar oricum este destul de rautacios! Infine cauta pe google! Sau pe ancsatwilling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe mine un coleg si zice : "Crezi ca iti blochez massu '?"...Si eu zic :"Nu tongue". la care el zice :"fi atent"...si in doua secunde mi s-a blocat messu' de tot pana ce am iesit laughing habar'n-am cum o facut dar e foarte tare si se poate blocatongue deci pentru toti ce'i care nu stiutongue chiar se poatetongue big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar cu, stiu si eu am patit asa thinking plz spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa sti ca chiar asa si eu il am blocat de catre un prost si vreau si eu sa ii blochez mess-ul asa ca nu mai vb ...inainte sa stiti problemele x-(... app vreau si eu sa stiubig grin

| terleaandrei a răspuns:

Intra pe google si scrie problema.PE TPU NU GASESTI NIMICA BUN