| danidanutz2000 a întrebat:

Cum fac sa fac gasca la gta san andreas cu aia verzi din grupul meu sa mearga cu mine peste tot fundita la cel care merge

Răspuns Câştigător
| xMădă a răspuns:

Apesi click dreapta ca si cum ai vrea sa impusti pe un baiat din gasca si apesi G, apoi cu cat strangi mai multi baieti, cu atat ai mai multa forta.
Funda happy?

| k2oor a răspuns (pentru xMădă):

Eu am dat click dreapta pe unu am dai si g dar tot nu era cu mine

| Doridd a răspuns (pentru xMădă):

In unele gazuri merge dai dai click ca si cum ai vrea sa-l impusti si dai alt+g sau alt+h incerca funda?

| andrei705 a răspuns (pentru xMădă):

Buna.Am incercat sfatul tau si a mershappy...dar ciudat era ca doar trei au venit dupa mine...cum sa fac sa vina mai multi Ex: 4, 5?

| Varga_Bogdan_1994 a răspuns (pentru andrei705):

Scrii codul OGXSDAG

10 răspunsuri:
| AndraSt a răspuns:

Crede-ma ca nu poti doar in misiuni (daca e cazul) vin cu tine.Sau poate cand termini tot jocul...eu nu l-am terminat inca si nu stiu. Funda?

| StefanT1 a răspuns:

Dai pe Mouse 2 apoi G sau H.Dar mai intai trebuie sa ai mult Respect

| Sabin_Ungureanu_1998 a răspuns:

Pai eu am terminat misiunile din primul oras in care a locuit carl si acum sunt in alt oras am trecut si de san fiero si cand am fost in primul oras nu am mai vazut nici unu verde ajutati-ma!

| Sabin_Ungureanu_1998 a răspuns:

Pai eu am terminat misiunile din primul oras in care a locuit carl si acum sunt in alt oras, am trecut si de San Fiero! Cand am fost in primul oras nu am mai vazut nici un om verde! Ce este de facut,
ajutati-ma!

| Negucioiu_Adelina_1970 a răspuns:

Dai click dreapta si G in acelasi timp!

| Pancescu_Marian_1989 a răspuns:

Simplu mă apeși click dreapta apoi G ca să fie ai tăi după asta ca sa mearga cu tine apeși G și ca să stea pe loc H.
Funda.