| L a întrebat:

Cum fac sa-mi pastrez comentariile la hi5, dupa ce sterg pozele? Astept raspuns, mersi mult de tot :*!

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Le copiezi inainte sa le stergi intr-un word happy

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai cum din pacatewinking Daca stergi poza automat se sterg si comentarile big grin

| waXonwaXoff a răspuns:

Le copiezi inainte sa le stergi intr-un word happy

| M' a răspuns:

Poi daca stergi pozele se sterg si comentariile.deci sa-ti pastrezi trebuie sa nu stergi pozahappy

| ruxybelle a răspuns:

Nu le poti pastra... deodata ce ai sters o poza automat se sterg si comentariile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt poti pastra numaul comentariilor happy insa nu si comentariile in sine.:p

| lyly_8451 a răspuns:

Se pot pastra decat daca pastrezi si pozele altfel nu.