| Anonim203 a întrebat:

Cum fac sa-mi schimb poza de profil pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Stefan89 a răspuns:

Dai la Settings,iti apare profilul tau, sub avatar scrie change, dai pe change si apare alt meniu de unde poti sa alegi change picture si aia e
www.blogrozav.blogspot.com

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Intri pe youtube, lângă numele tău sunt două săgetuţe în jos, apeşi pe ele, apoi apeşi Settings, iti apare profilul tau, sub avatar scrie Change, apeşi acolo şi apare alt meniu, apoi apeşi Change Picture, intri la tine în computer, alegi poza şi o încarci. Gata. Baftă!