| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac un clip de 240p sa fie HD? Clipul este filmat de pe telefon si vreau sa aiba o calitate mai buna, sa se vada clar. Cum pot face asta? cu ce program?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti! Adica poti sa-l faci la o rezolutie mai mare dar nu s-ar vedea deloc mai bine, ci mai prost! Nu se poate ce vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este imposibil, odata ce rezolutia este asa de proasta, adica aparatul acela este vga. sau 1.3 mp. ia-ti adio.

| cosmin_8534 a răspuns:

Imi primul rand nu se filmeaza cu telefonul. Programul sugerat de mine este Mirsilis pentru desktop, iar in jocuri Fraps. Si pentru editat Sony Vegas, Adobe after effects, Pinacle Studio si Windows live Movie Maker