| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Cum fac un houst la metin2 adica sa fie non stop aprins free ajutor

3 răspunsuri:
| AleeMtf a răspuns:

In primul rand se scrie 'host'. In al doilea rand poti incerca http://tutorialteam.net/......-gratuit/, si daca nu crezi ca te pricepi platita la un pret mic gasesti aici http://www.lcsnet.ro/game-hosting/metin2-hosting.
Initial tu nu stiu pe ce ai metinul pe hamachi sau IP, oricum ca sa il ti la tine in calculator este un pic mai dificit deoarece trebui sa stea acel calculator pe care ai facut metinul nonstop deshis. Daca nu ai inteles exact lasa-mi un mesaj pe privat. :) Pup.

| BalanXd_MarianXd_1997 explică (pentru AleeMtf):

Adica serveru e facut pe ip cu host ala trebuie sa tin serveru cu tot cu calculator
ca sa fie non stop sau cand inchid calculatorul nu mai e on serveru

| AleeMtf a răspuns (pentru BalanXd_MarianXd_1997):

Normal, ti-am explicat, dupa numele tau imi dau seara ca ai 16 ani, incearca sa cauti un fost undeva la 6-8 euro, ca exista multe persoane care hosteaza. happy