| AnemonaP a întrebat:

Cum i-au linkuri de pe youtube?

3 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Pai nu-i greu...sus unde scrie linkul te duci sil selectezi pe tot cu mousoul dupa care dai click dreata si dai unde scrie copy!
Daca vrei sal pui pe un site sau ceva...te duci pe respectivul site si dai paste(clik dreapta ->paste) acolo unde scrie sa spui un comentariu, sau chesti daste...
Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat^^

| emiitzzy a răspuns:

De acolo de sus de ex unde se scrie www.youtub.com acolo scrie si linkul cand asculti vreo piesa selectezi si dai copy :D:X

| GW1521 a răspuns:

In ce sens? SA DESCARCI, fii mai explicita