| MrWrestleMania a întrebat:

Cum il cheama pe actorul care il joaca pe nicusor de la braila la in puii mei?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Vlad Drăgulin, aici ai un interviu cu el: http://www.opiniabuzau.ro/......n-puii-mei

3 răspunsuri:
| alice97 a răspuns:

Vlad Drăgulin
Funda?

| yomansan a răspuns:

Mihai Valentin Bendeac.

| Sand3lY0nutz a răspuns:

Pe Nicusor de la Braila il interpreteaza Vlad Dragulin, iar pe bujor Mihai Bendeac. Daca vreti sa aflati cine ii interpreteaza si pe ceilalti actori de la 'In puii mei!", buzz la ID-ul "yonutz_sandel10" si va voi raspunde imidiat cand intru pe yahoo! messenger