| Anonymus3000 a întrebat:

Cum imi dau seama ce fel de roti au rolele mele? Adica cum sa deosebesc rotile de silocon de cele de oxigen?

4 răspunsuri:
| babirusa_7449 a răspuns:

Rotile din silicon nu se aud asa de tare cand mergi, adica aproape deloc laughing.se recunosc si dupa atingere big grin

| anonimatus a răspuns:

Cele cu silicon is albe si cauciucate celelalte is negre si normale :d

| ralyca99 a răspuns:

Cele de silicon nu scot un sunet enervant cand mergi iar cele cu oxicen scot.

| addyyytzu a răspuns:

Cele de silicon sunt mai moi si nu fac atata zgomot fata de celalalte. fundita plz