| Clodmod a întrebat:

Cum imi fac un blog personal pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Da...tot pagina se numeste si aiahee hee.
Pai intra pe o pagina pe facebook si undeva in dreapta o sa iti apara "Create a page" si dai acolo si asa incepi sa-ti creezi propia-ti pagina. Succes! happy

6 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Blog? raised eyebrows Adica pagina?

| Clodmod explică (pentru Alexandra7201):

Nu ca paginii ii poti da si cerere de prietenie, eu vreau doar pagina din aia cand poti da like. Stii?

| Clodmod explică (pentru Alexandra7201):

Nu gasesc. unde?

| Alexandra7201 a răspuns (pentru Clodmod):

Intra pe Facebook pe o pagina. Intra aici https://www.facebook.com/#!/bratari.accesorii si in partea dreapta scrie "Create a page" si da-i click acolo. :)

| Clodmod explică (pentru Alexandra7201):

Gata am gasit, dar nu trebuia sa mai intreb ca gasisem deja laughing

| Alexandra7201 a răspuns (pentru Clodmod):

Bun, bravo! happy

| Alexandra7201 a răspuns (pentru Clodmod):

Da...tot pagina se numeste si aiahee hee.
Pai intra pe o pagina pe facebook si undeva in dreapta o sa iti apara "Create a page" si dai acolo si asa incepi sa-ti creezi propia-ti pagina. Succes! happy