| Ionela_7274 a întrebat:

Cum imi pot baga internet pe mobil in reteaua cosmote? Dar in vodafone? cu cadou acela, sa trimiti cui vrei sa ii dai internet pe mobil.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin web'n'walk. Suni la 1234 si urmezi instructiunile pana ajungi la web'n'walk. De acolo, fa ce iti spun ei pentru a activa extraoptiunea, stiu ca iti dau niste setari care trebuie salvate in telefonul tau. Ea trebuie reinnoita lunar cu 3 euro.

| Anna04 a răspuns:

Suni la *100#,activezi obtiunea web`n walk si...GATA.funda?

| Ionela_7274 explică:

Samsung s5230 hello kitty

| alexandra_3240 a răspuns:

Simplu,ce telefon ai?

| adrii22 a răspuns (pentru alexandra_3240):

Eu am Samsung galaxy y. nu pot face setarile automat de pe telefonsad...mi-a luat si 3 euro, mi s-a spus sa descarc opera mini, dar cum as putea sa o descarc daca nu am internet pe mobil?