| AlexJB a întrebat:

Cum imi pot face un site? Gratis si nu blog!

Răspuns Câştigător
| Biscotte a răspuns:

Pai ca sa iti faci un site in primul rand trebuie sa cunosti cat de cat HTML-ul. Intai iti faci siteul, i'ar apoi trebuie sa gasesti pe cineva care sa se ocupe de el sau ceva de genu incat sa il poata accesa oricine.

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ti-l faci în notepad sau unde vrei, și apoi cauti host gratuit. happy

| Georgyana98 a răspuns:

Intra pe www.webs.com si nu vei regreta :)

e super usor, gazduire gratuita, statistica, tot ce vrei

sper ca te-am ajutat:)

| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.piczo.com :*