| Byby_8607 a întrebat:

Cum imi schim parola de la id de mess? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Dai click pe messenger,apoi my account info.Si iti apare o fereastra pe net. Acolo iti de un loc unde sa iti bagi parola. Acolo iti introduci parola si dai sign in. Apoi iti apare o fereastra si dai click jos in stanga unde scrie CHANGE YOUR PASSWORD,dupa ce ai dat la Current Password: iti scrii parola veche si la New Password scrii de 2 ori parola noua. Dupa ce le-ai scris dai Save . Batfa

5 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Iti deschizi lista de mess intri la messenger acolo sus dintre alea patru el este primul dai la my acount info apoi o sa-ti apara pagina iti bagi id acolo in dreapta, apoi iti apare alta pagina si mai jos scrie Sing in and Security acolo mai jos scrie change your password dai acolo iti bagi fosta parola apoi parola noua, iti confirmi parola si gata e schimbata. papa pup succes.

| SonGoku1 a răspuns:

Messenger+account info +scrii parola + change password...bafta

| partyyyanimal a răspuns:

Dai sus unde scrie Messenger si de acolo dai click pe My account info. Apoi ti se deschide o fereastra, intri pe id.ul tau, te duci in josul paginii unde scrie Sign-In and Security si dai click pe Change your password. Bafta!

| radu1234567 a răspuns:

Poti sa ti-o schimbi doar daca ai Skype

| radu1234567 a răspuns:

Iti trebuie Skype