| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a întrebat:

Cum imi scot casuta vocala de la telefon daca sunt pe reteaua vodafone?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru dezactivarea Vodafone Vox poţi folosi oricare dintre modalităţile de mai jos:

tastezi ##002# pe ecranul telefonul tău mobil şi apeşi apoi tasta de apel
apelezi gratuit numărul *266 (apel gratuit) şi urmezi indicaţiile robotului
soliciţi dezactivarea la *222 Departamentul de Relaţii cu Clienţii.
Sursa: www.vodafone.ro
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Pai eu m-am dus la un magazin Vodafone si i-am rugat sa-mi scoata casuta vocala...

| vader a răspuns:

Din telefon anulezi redirectionarea apelurilor.