| Daria a răspuns:

A)

| AlexUnder a răspuns:

B e mai tare mai arici mai barbat insa daca te duci la o nunta merge A

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Cu siguranta B

| Oxanna a răspuns:

B big grin
claar

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Buna
b
Pa

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Eu as alege B pentru ca e mai misto si este mai la moda!

| Kittynika a răspuns:

B big grin
e mai cool :bd

| xXyOnutZhXx a răspuns:

B e ma cool

| Miky a răspuns:

Mie imi place imi mult varianta a dac tiai lasa parul sa mai ceasca putin asa cum il ai acum cred ca e mai potrivita varianta b daca vrei sa fi mai *cool*

| marinela1998 a răspuns:

Amandoua is aiurea

| adina02 a răspuns:

B e super, super tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

| ieprras a răspuns:

Bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb