| Kalle a întrebat:

Cum imi sterg contul ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, roaga-i pe administratorii TPU s-o faca. Dar nu inteleg de ce te deranjeaza? Poti sa nu mai intri pur si simplu.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ii trimiti un mesaj privat la Raluca TPU si spui ca vrei sa iti stearga contul, sau trimiti un mesaj la contact@tpu.ro si scrii ca nu vrei sa mai ai contul.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Trebuie sa ii intrebi pe administratori.

| M4RK a răspuns:

Ce cont pe TPU? tu nu il poti sterge cred numai raluca.TPU happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Contacteaz-o pe Raluca.

| Dan a răspuns:

De ce vrei sa pierzi un asemenea site? Si eu am vrut sa renut, dar m-am razgandit, aici afli multe despre viata si prieteni.Nu renunta Sakura, fi alaturi de noi! Multumesc.