| Anonim21321 a întrebat:

Cum imi sterg o intrebare?

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Ii trimiti un mesaj Ralucai si ii spui.Intra aici:http://www.tpu.ro/contact

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Tu nu poti sa o stergiwinkingRoaga-o pe Raluca (Administratorul site-ului )sa stearga intrebareawinking
Intri sus la '' Contact'' si ii trimiti Ralucai un mesajwinking
Bafta!kiss

| CM7YRE a răspuns:

Nu cred ca poti, incearca la contact si vorbeste cu administratorii sa-ti stearga ei intrebareawinking si vezi daca se poate

| alessia5158 a răspuns:

Acesezi casuta de "Contact"a siteului si-i rogi pe admini sa-ti stearga intrebarea!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Dai la contact, iar apoi ii scrii un mesaj Ralucai [administratorul TPU] si ii zici ce intrebare/intrebari vrei sa fie sterse

| justagirlll a răspuns:

Dai sus la contact si ii spui administratorului sa o stearga
funda?

| marywsbossxxx a răspuns:

Nu merge...asta ii, si eu am incercat, si nu mere, si nici iei nu vor sa o stearga, daca nu crezi uitate la intrebari : 227277!

| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Pai tu, personal nu poti... dar o poti contacta pe Raluca si ea atunci poate o va sterge! Baftahappy

| Mara15 a răspuns:

Nu stiu.Nu cred ca e posibil.

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Ii spui ralucai prin completarea formularului: http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibilhappy