| Skatornius a întrebat:

Cum incarc poze pe facebook direct in albumul fotografii de profil?

Răspuns Câştigător
| tagg a răspuns:

Hey! Nu poti sa incarci poze direct in albumul fotogrfii de profil... Ele trebuiesc intai postate la profil ca sa apara in album... Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| o0ops_2090 a răspuns:

Tii click-ul in dreptul fotografiei de profil si o sa scrie intr-un task acolo "Editeaza fotografia de profil" si selectezi " incarcare foto".

| Hurrem a răspuns:

Nu se poate. Pozele merg in acel album numai daca le pui odata ca poze de profil happy sau mai ai o alternativa: creeaza un album si numeste-l Fotografii de profilwinking Funda?

| teodora199 a răspuns:

Pai tte duc la albumul tau si mai in sus scrie adauga fotografi dai pe ea si bagi fotografiile si gata asta e tot: