| Captive a întrebat:

Cum iti poti descrie viata?
Visezi la o viata mai buna?

5 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Cam...plictisitoare toata ziua fac aceleasi lucruri. Macar bine ca suntem in vacanta; cand merg la scoala e si mai plictisitoare; mai sunt si momente bune dar sunt mai rare in ultima vreme crying

| Christian333 a răspuns:

Plictisitoare?
Sa zicem ca am luat niste decizi proaste, care la momentul respectiv mi sau parut cele mai bune.Intre timp mi-am mai schimbat modul de gandire.

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Viata mea este unul dintre cele mai rele si nereusite lucruri ale mele.Totdeauna imi doresc o viata mai buna, dar nu o sa am asa ceva niciodata.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Viata mea e un haos.Nu stiu de unde sa ma iau si unde sa ma asez.Astept cu nerabdare sa se termine, sincer.Sau sa castig miiiiiii de euro sa plec in lume. Dar cum nu joc jocuri de noroc...slabe sanse. Sper sa vina o zi in care sa privesc cu mandrie la mine cea din trecut.Sa am puterea si intelepciunea de a lua deciziile corecte la momentul oportun, sa am curajul de a spune nu... Tu nu stii, oare cat mai am de asteptat?

| Buster a răspuns:

Deci viata este totul este tot cer avem