| Adeniy a întrebat:

Cum petreceti vara asta? Ce aveti de gand sa faceti? Ceva planuri, dorinte?

Răspuns Câştigător
| DamiPapucii a răspuns:

Pai petrec vara in mare parte stand acasa,ascultand muzica, bronzanduma iesind cu prieteni si sa stau pana noaptea, ies in oras, ies la o inghetata, dorm la preteni.Am de gand sa merg la mare, sa am o relatie de o vara, si sa fie cea mai tare vara sa o petrec in cel mai distractiv mod. Funda

| Adeniy explică (pentru DamiPapucii):

Super tare.Sa te distrezi

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Aș vrea să recuperez toate zilele în care mă trezeam la ora 7 ca să plec la școalălaughing

| Adeniy explică (pentru єχcєєℓ):

Pfoiii,mie-mi zici.Totusi,cred ca o sa dau somnul pe ceva distractie

| fuzzer a răspuns:

As vrea sa plec la mare, daca nu reusesc, atunci sa practic un sport:inot sau box, mi-as dori.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Vara aceasta cred ca voi merge la mare, după în Germania. De asemenea o ieșire cu prietenii prin oraș nu suna chiar atât de rău.happy

| LimonadaBaa a răspuns:

Sa-mi scot piciorul in ghips si dupa toate vin de la sinelaughing

| Adeniy explică (pentru LimonadaBaa):

Aia-i! laughing Super tare.Succes cu piciorul ala atunci