| aXo a întrebat:

Cum postez pe blogspot la o alta pagina ceva? exemplu vreau sa pun o melodie la categoria Muzica

1 răspuns:
| MitroAlex94 a răspuns:

Intrii pe www.blogspot.com si te loghezi.Acolo o sa iti apara pagina ta de pe blogspot(in dreapta). Sub titlul blogului tau sctie pe fond albastru New Post. Dai click pe new post.In bara de instrumente, dupa Link e Insert A image apoi insert a video si dai click. Apoi browse si iti alegi fisierul din calculator.De fisiere pentru muzica nu am auzit pe blogspot.Eu unu iti recomand "weebly"