| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Cum pot avea internet gratis pe telefon 7 zile, in reteaua Orange?`~`fundita`~`

5 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Testează gratuit internetul mobil timp de 7 zile pe telefonul tău.
Convinge-te de beneficiile internetului pe mobil de la Orange:

eşti conectat la cele mai noi ştiri
verifici e-mailurile şi răspunzi în cel mai scurt timp
stai pe messenger cu prietenii
cauţi informaţii online
îţi personalizezi telefonul cu imagini de fundal şi sonerii
te distrezi cu muzică şi jocuri
ce trebuie să ştii despre această ofertă
pentru a activa oferta apelează gratuit *100# ramura Oferte/Oferte de date /Testează gratuit internetul pe mobil ▪ dacă te-ai convins de avantajele internetului pe mobil de la Orange, după perioada de test poţi alege una dintre opţiunile care ţi se potrivesc▪ prin pachetul de test poţi naviga in limita a 100 MB pe internet, gratuit, timp de 7 zile
traficul de date efectuat în roaming se taxează conform tarifelor existente▪ pachetul de test este incompatibil cu orice altă opţiune de date
după ce ai solicitat activarea pachetului de test, te rugăm să aştepţi mesajul scris de confirmare
poţi beneficia de această ofertă o singură dată într-un an

| djrobby a răspuns:

Din cate stiu nu mai este valabila optiunea asta!
din cate imi amintesc serviciul erea valabil doar pe cartele, oricun formezi *100# si acolo cauti si tu optiunea de net!

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Look.foarte simplu. tastezi *100# dupa care din meniul Self Care selectezi a patra optinue.si anume ramura OPTIUNI.ok. dupa asta dai tot la 4 la OFERTE DE DATE.ok. dupa care iti apar mai multe oferte.tu dai la prima.1 TESTEAZA GRATUIT INTERNETUL PE MOBIL.ok.si iti arata ai 100 mb gratis, timp de 7 zile si acces nelimitat in portalul orange.traficul suplimentar va fi taxat cu 0.9 eur/mb. 1 ACTIVEAZA...si de acolo gata...mai simplu.*100#>>4>>4>>>1>>>1

| G30RG3 a răspuns:

Momentan nu se mai poate deoarece au scos cam toate ofertele si au lasat doar 3, cred ca o sa le puna la loc in cateva luni.
Si ca sal activezi sni la *100# -> apoi dai la Oferte -> apoi oferte de date -> si apoi apare acolo Testeaza internet gratis o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei