| didu194 a întrebat:

Cum pot castiga bani cu ajutorul unu blog? Mentionez ca am cont pe blogger si am multe bannere publicitare pe el.
As vrea sa imi spuneti pasii care trebuie sa ii fac, incepand cu : "convertiti in bani / castigati bani cu adsense".
As vrea sa imi spuneti daca trebuie sa platesc si eu ceva, daca o sa imi fac contul adsense. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cel mai bine cred ca te poate ajuta www.andrei_hasna.com-cum sa faci bani pe net.

| gloria_1375 a răspuns:

Ca sa castigi bani cu un blog inprimul rand trebuie ca blogul tau sa aiba o tema de actualitate si sa ai multi vizitatori pe blog. Daca nu ai vizitatori nu ai cum sa castigi bani din reclame.