| Ella98 a întrebat:

Cum pot construi o casa in sims 3?

4 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.eu vindeam toata casa si apoi o faceam eu cum vroiam, o construiam eu dupa gustul meu dadeam acolo unde iti arat o casa si daca dai pe obiecte le poti cumpara eu dadeam pe pereti si faceam casa cum vroiam! fundabig grin?

| maryanshmen a răspuns:

Nu cred ca poti sa construiesti. Din cate stiu eu sora mea le downloadeaza de pe net si apoi le copie unde are instalat simsul.Cred ca de pesiteul asta downloada http://www.thesimsresource.com/downloads/browse/category/sims3-lots/.Bafta la downloadat. A si am uitat sa precizez acestea trebuie copiate in My document in sims3\Electronic Arts\sims3\download

| alexooox a răspuns:

Mda simplu bagi motherlode de vreo 20 de ori
apoi dai pe build mode si o faci cum vrei laughing big grin!

| SilviuCarlos a răspuns:

Daca nu stii e ala Sims 3 ar trebui sa nu joci...winking