| Zaffy a întrebat:

Cum pot creea si eu o melodie? Adica:Vreau sa pun un video pe Youtube
simplu pentru mine
ok
apare problema
vreau muzica creata de mine, nu ceea care mi-o da YouTube-u
pentru ca eu vreau sa fiu original! Uite un video, dar am primit amenda, si mai am un cont: http://www.youtube.com/watch?v=Y-5y-Ev0hrU Asta e unu... uitati-va la toate videorile de la gamevy(eu)... vreau muzica mea proprie
Help
cel care m-a ajuta funda!

Răspuns Câştigător
| fu210ass a răspuns:

Uite exista un program se numeste fruity loops
cu el poti crea muzica de la 0 dar este putin mai greu de folosit insa daca ai ambitzie poti reushii sa faci orice gen de muzica doresti happy