| Aries90 a întrebat:

Cum pot face ca pe hi5 sa am ca fundal o poza aleasa de mine? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Modifica aspectul -> Creeaza un aspect pentru profil -> Nume (scrii un nume pentru profilul tau, poti scrie ce vrei, nu apare pe profilwinking ) ->Pagina Globala -> fundal de pagina (inserezi fotografia dorita) ->Pozitie (bifezi SUS) -> Atasare (bifezi fixat) -> Repetare (bifezi IN si IN JOS) -> Salvare (in josul paginii).
Apoi dai la Aspecte create de mine si il gasesti acolohappy
In caz de nu intelegi ceva trimite-mi un msj privat si iti explic mai detaliat.