| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face credite pe imvu... si pot trimite cadouri chiar daca nu sunt VIP?

3 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Daca nu esti vip nu poti sa trimiti cadouri.
credite poti face in felul urmator: trimiti invitatie pe alt id de al tau, iti faci cont pe id-ul ala, pui pe cineva sa intre pe el si sa te invite sa vorbiti. scrieti pana cand iti da credits

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credite nu poti sa faci, le cumperi cu cardul. Poti sa faci doar promo credits.Pentru a trimite cadouri iti trebuie credits.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand cadouri nu poti sa faci pentru ca nu esti vip si daca nu esti nu poti sa trimit nu stiu de ce trebuie sa ai credite reale, iar credite e destul de greu de explicat poti sa faci cu invitati falese