| PinkNightmares a întrebat:

Cum pot face diamantele in dolari pe Lady Popular? >Fundoi!:-

Răspuns Câştigător
| alexia221 a răspuns:

Dai pe premium si acolo gasesti schimba diamante in bani sau asa ceva.happy funda?

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Diamante nu ai cum sa faci, decat sa le cumperi de la banca cu bani reali.
La inceputul jocului primesti 7, 8 diamante (nu mai stiu exact) si dupa 100 de zile de joc vei primi 200 de diamante(pe care ii vei folosi pentru operatie -cel putin eu asa am facut ca am avut nevoie de ei )
Ps : vezi ca poti transforma diamantele in bani

| Blackwoman27 a răspuns:

Dai la premium si gasesti cum se shimba diamantele bafta!