| lucigabi a întrebat:

Cum pot face la o pagina de facebook, sa am la comentarii 'Raspuns'?

Răspuns Câştigător
| KiduIcs a răspuns:

Nu poti! Iti v-a aparea si tie daca nu ti-a aparut inca, deoarece facebook`ul a avut niste modificari.

1 răspuns:
| Papusha1 a răspuns:

Daca vrei sa-ti schimbi scrisul de mana te avertizez ca este greu deoarece tine de psihologie. Dar daca vrei cu adevarat observa cu atentie cateva tipuri de scris care iti plac in mod deosebit. Apoi incearca sa te iei dupa el. Nu va fi usor, mai ales la inceput.