| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face rost de 500 de lei Intr o săptămână?
Fără împrumut la banca. Urgent.

15 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Rogi un prieten sau mai multi sa te imprumute. Numai ca trebuie sa-i si restitui la termenul stabilit.

| Elena9328 a răspuns (pentru Holiday):

Nu mă ajută

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fie te rogi de un prieten sau mai mulți să te împrumute, fie îți vinzi câteva obiecte care nu mai ai nevoie de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amanetezi ceva de minimum 200 de lei si pui pe trei meciuri sambata la pariuri. Pui pe Atletico Madrid, pe Valencia si pe Benfica si faci 2000 de lei, nu 500.

| Elena9328 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă pricep la pariuri. Nu am nimic de valoare.

| OnePiece a răspuns:

Apuca-te de furat laughing)

| DorelExpertu a răspuns:

Daca ai avea ceva banii de investit ai putea incerca sa faci drop shipping (sau sa spargi o banca) dar sunt slabe sanse sa functioneze.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Iesi la produs.

| Alex1992buc a răspuns:

Poate te ajut eu

| Elena9328 a răspuns (pentru Alex1992buc):

Cum mă poți ajuta?!

| Adnrs a răspuns:

Ăăă...din piatră seacă.

| Dimka1221 a răspuns:

Pai Încearcă să-i cîștigi undeva sau scoateți ceva in vînzare

| C0rina30 a răspuns:

Sunt atâția băieți tineri și frumoși care ți-ar da de 10 ori mai mult pentru sex și tu întrebi cum poți să faci rost de suma asta modică?

| TancaBogdan a răspuns:

În bitcoin

| TancaBogdan a răspuns:

Sa furriii