| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot inchiria biciclete in Timisoara?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Din aceasta saptamana orice timisorean poate face acest lucru la centrul aflat in Str. Ungureanu Nr. 17. Pentru o bicicleta inchiriata pe o zi coasta 25 lei iar pe o saptamana 125 de lei, la centrul X-SPORT BIKES sunt disponibile doua tipuri de biciclete, sport si de oras.

| valentin_2770 a răspuns:

Nu sunt din Timisoara dar e o idee buna sa te plimbi cu bicicleta miscare e benefica. Sper sa te plimbi cat mai mult timp ca vine iarna si nu se mai poate pe frigul ala.bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai gasit T-Bike la www.tbike.ro - pretul e de 15 Lei/zi si 140/luna (nu 125 pe saptamana ca dincolo). Sau ia-ti o bicla! :)