| Nane a întrebat:

Cum pot lua unban de la un server de cs? daca stiti programe sa imi dati linkwinking sa nu imi ziceti ca de ce am luat ban sau de ce nu intru pe site-ul lor sa le cer scuzewinking

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Singura sansa este sa faci cerere unban, daca stii numele serverului cautal pe google le gasesti site-ul si postezi acolo si ti se va scoate banul.succes. fundita?

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

De ce ai luat ban?

Ai fost nesimtit acuma stai si platesti. Programe nu exista, stai tu linistit.
Mai bine le'ai cere scuze, si data viitoare ai grija la comportament.

| Derye a răspuns:

De ce ai luat ban?

Ai fost nesimtit acum stai si platesti. Programe nu exista, stai tu linistit.
Mai bine le'ai cere scuze, si data viitoare ai grija la comportament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu poti lua un ban de pe servar

| bigalexS a răspuns:

Sunteti prosti care credeti ca nu puteti lua unban... exista programe de unban!