| Ziiziii a întrebat:

Cum pot pune idle pe mess?

Răspuns Câştigător
| InnocentSmilex a răspuns:

1. Dai click pe messenger [ e sus in capat ]
2. Te duci la preferences.
3. O sa ti se deschida o casuta. Dai click pe Privancy
4. Vezi ca o sa-ti scrie pe undeva la mijloc " Show me as "Idle" id I don't use the computer for... " si selectezi cate minute vrei big grin Daca vrei sa fi idle imediat pune 1-2 min

9 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Nu se poate pune.Se pune el automat ce lipsesti 10 minute de la calculator.happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Idle apare singur, în momentul în care pleci de la PC. Dacă vrei să pui "fake idle", trebuie să descarci cea mai veche a messengerului şi după aceea să-l instalezi.
Baftă!

| RфZaημtzα a răspuns:

Intra la Preferences pe acolo, la setarile messengerului.

| ץtгє๓3๒гєคк๔คภςє a răspuns:

Nu pui tuu...nu misca mouse-ul deloc si se pune automat.

Funda?

| Veverita a răspuns:

Pai dai la messenger sus dupa care dai la preferences, privacy si acolo zice"show me idle if i do not touch the computer for...si selectezi timpul dorit.altfel nu poti

| Lokii a răspuns:

Simplu.
Păi : sus, deasupra avatarului tău apare Messenger. Dai acolowinking.
Apoi, după Yahoo Chat e Preferences-clickwinking. După, undeva în stânga apare Privacy, dai click şi în dreapta de tot, apare 1 minutes, pui 2, sau în câte min. vr să apară. Dacă vreai intr-un minut dai 2 si apoi schimbi iar cu 1. aşa fac euwinking. Apoi apply si ok!
Bafta!:*
Funita?

| AndreeaXoXoXo a răspuns:

Nu poti pune idle. Apare automat dupa o perioada de timp in care nu raspunzi pe mess.

| cr33pygirl a răspuns:

Pai nu mai vorbestii si se baga idle automat

| BlOndaPitSiiii14 a răspuns:

P0i! Daiii` sus unde scrie messenger, ca si cum iesi de pe mess!happyPe urma acOlO cauti "PREFERENCES"! Dai Clik pe preferenceS! Si cauti "PRIVACY"! dai clik pe privacy...si acolo vezi mai multe detalii si niste numere intr-un chenar!`happyAcolo iti reglezi dupa cat timp vrei sa ti se puna idle! Eu pun 1 minuteS!`tongue! IncearCa si tuu`:*! Sper ca ti-am fost de fOloS>big grin