| alexo1 a întrebat:

Cum pot pune masini in Need For Speed Underground 2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te baci in cars si downoadezi masini de pa nfscars si allegin acolo ug2 si le inlocuiesti cu celelalte originale din joc si dai sa mearga laughingbig grin

5 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ancearca sa cauti pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu pe ioutube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu cu sa le pui.Fi mai destept si joaca altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma care a spus astatongueai te baci in cars si downoadezi masini de pa nfscars si allegin acolo ug2 si le inlocuiesti cu celelalte originale din joc si dai sa mearga } nu merge mai degrav nu stii ia id meu chrysmariax@yahoo.com si vb cu mine si ma invata ba bine

| theodor12 a răspuns:

Ba nu pui tu masini in nfs undergrond 2 concurezi cu masinile pe care le ai si iti da unele noi cum ar fi: faci cursa cu escalade si primesti lincoln restul fa si tu!:d