| reyna_7838 a întrebat:

Cum pot pune pe hi5 la profilul meu sa cante o melodie?

Răspuns Câştigător
| Pufy_6112 a răspuns:

Intra aici http://muzicahi5.ro.tl/ scrii titlul melodiei[corect], apoi vezi ca ai link-ul melodiei il copii dupa intrii pe profilul tau de hi5...dai la editeaza despre mine ...si dai paste la link, si gata:)

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Http://www.mixpod.com/

Intra, cauta melodia, adauga, creeaza skinul, da-i culori, logheaza-te, cauta unde scrie hi5, da copy past linkului si gata:))

| Andy04 a răspuns:

Te duci pe youtube la melodia care vrei s-o pui la profil si dai pe cod de incorporare(eu am in romana).Dai copy la tot ce scrie acolo si la despre mine si scrii la muzica codu pe care l-ai copiat de pe youtube. Funda?

| DoubleS a răspuns:

Http://www.mixpod.com/

Si iti pui mai multe melodii.

| Raul5521 a răspuns:

Http://muzicahi5.com/ pui url la muzica aia si dai generate cod si dupa aia copiezi aia de acolo si o pui pe hi5 la interese. Funda?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.muzicahi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Who_i.am17 si te ajut cu drag