| florin1998 a întrebat:

Cum pot sa aflu ce componente am in calculator(placa de baza procesor memorie ram etc)?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Everest

| dorin1995 a răspuns:

Singura cale un programel care se numeste @cpu quz ceva de genul nu mai stiu exact thinking

| wolverine13 a răspuns:

Aida 32, sau aida 64 in funtie de ce sistem de operare ai (biti)

| kyton a răspuns:

Click dreapta pe My Computer-Manage-System Tools-Device Manager

| GabineL a răspuns:

= ` Salut! -Dai click dreapta pe desktop si dai la personalizare sau mai bine spus pe ultima, si iti va arata toate componentele calculatorului! happy Funda?