| zoomumba a întrebat:

Cum pot sa fac cel mai repede curat in dulapul cu carti este vreo metoda mai simpla in afara de cea traditionala si sa rog pe cineva din familie? dau funda va rog nu radeti daca puteti sa ma ajutati va rog sa o faceti! si eu nu vreau s-o fac in modul greu deoarece mi se pare ca am febra si ca nu ma simt asa de bine dar daca ma pun in pat sa dorm nu am somn deci ce metode stiti funda!

Răspuns Câştigător
| anna_8174 a răspuns:

Incearca sa le pui pe toate in birou, asezate una peste alta, dar sa stea bine! Adica mi se pare mai simplu, daca acum nu te simti in stare sa le scoti, sa arunci ce nu mai folosesti, sa le aranjezi pe categorii, poate alta data vei avea mai multa rabdare, dar deocamdata pune-le asa!
Succes!

2 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Scoti tot ce ai acolo repede, stergi praful si le asezi la loc incat sa arate mai bine decat inainte.

| Riyukii a răspuns:

Simplu.
Le scoti repede pe toate afara(le tragi din dulap cu o viteza nemaipomenita).
Dupa care, pe jos, le pui unele peste altele, si iei cate un teanc si le asezi.