| Millanteria a întrebat:

Cum pot sa fac un filmulet pe youtube? si cu muzica si cu imagini?
P. S. Am cont. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Intri in movie maker(acum depinde de ce windows ai )si undeva sus apare insereaza /insert imagini/picture
dai acolo
si iti alegi imaginea/imaginile pentru muzica tot asa trebuie sa fie insert music si alegi melodia

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Downloadeaza pro show gold, auto movie creator sau movie maker. apoi iti cauti tutoriale si inveti in 10 min sa faci un video frumusel.bafta

| Millanteria explică:

Da, multumesc. Dar cu movie maker cum trebuie sa fac? Imi ziceti va rog pasii?

| akaa a răspuns:

Cu movie maker. Dupa ce ai terminat de facut videoclipul, te duci la file si dai Save... aia singura nu mai stiu cum se numeste si apoi dai pe computer.

| danahh a răspuns:

Ai un programpe cacl se numeste : windows movie maker

| ZeroBLADE a răspuns:

Descarci De pe GOOGLE
Scrii asa : hypercam download
si dupa cel descarci iti faci filmuletzu
Funda?