| oOo VeVeRiTzA oOo a întrebat:

Cum pot sa gasesc instructiuni de utilizare de sarit coarda. Mentionez ca nu stiu sa sar coarda si vreau sa invat. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Un link si tutoriale care sper sa ajute http://www.timpultau.ro/......ticol.html

4 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Pune un link cu poza sa vedem si noi coarda.

| Anutza_8450 a răspuns:

Pai e simplu cand vine la picioare sari

| mariana_1976 a răspuns:

Saluthappy de ce crezi ca sunt instructiuni? pentru inceput cred ca trebuie sa-ti stabilesti un record(de 2 min de ex) pe care sa'l faci in fiecare seara sau dimineata. apoi incepi sa maresti timpul si respectiv iti folosesti imaginatia pentru diff figurihappy bafta!