| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Cum pot sa ies mai bine in poze? nu sunt deloc fotogenica

Răspuns Câştigător
| tiaRa12 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QXaQDRHvtxs asta e raspunsul la intrebarea ta

8 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Cel mai bun truc, dar care nu se poate folosi intotdeauna este oglinda. Este dovedit stiintific ca aratam cu mult mai bine in oglinda. A doua varianta ar fi sa iti faci poze mai de la distanta, a treia este sa le faci sa le modifici cu Photoshop Si ultima si preferata mea este urmatoarea:
Esti fata, esti tanara, fii mai increzatoare in tine. Trebuie sa fii cea mai frumoasa femeie din lumea asta cand te privesti in oglinda. Autostima mai sus fata. Tu trebuie sa fii cea mai cea in fata ta si dupa aceea o sa vada si ceilalti din jur. Daca tot iti repeti singura, nu sunt fotogenica, nu sunt fotogenica, intotdeauna ai sa iesi urat in poze. Stii ca fetele alea anorexice ce se vad grase in eexces si ele saracele au 30 de kg. Totul e psihic. Acum ridica-te du-te fa o poza, cu curaj si spune-mi cum ai iesit. Asa ca e mai bine. Pai asa iesi bine in poze draga mea. Cu mult curaj si mult orgoliu si multa autostima. Sper ca ti-a servit aceasta mica predica si nu uita. Pentru tine insuti trebuie sa fii cea mai frumoasa femeie din lume, si apoi si ceilalti te vor vedea mai frumoasa de atat. Bafta

| VyrusEleven a răspuns:

Cel mai bun truc, dar care nu se poate folosi intotdeauna este oglinda. Este dovedit stiintific ca aratam cu mult mai bine in oglinda. A doua varianta ar fi sa iti faci poze mai de la distanta, a treia este sa le faci sa le modifici cu Photoshop Si ultima si preferata mea este urmatoarea:
Esti fata, esti tanara, fii mai increzatoare in tine. Trebuie sa fii cea mai frumoasa femeie din lumea asta cand te privesti in oglinda. Autostima mai sus fata. Tu trebuie sa fii cea mai cea in fata ta si dupa aceea o sa vada si ceilalti din jur. Daca tot iti repeti singura, nu sunt fotogenica, nu sunt fotogenica, intotdeauna ai sa iesi urat in poze. Stii ca fetele alea anorexice ce se vad grase in eexces si ele saracele au 30 de kg. Totul e psihic. Acum ridica-te du-te fa o poza, cu curaj si spune-mi cum ai iesit. Asa ca e mai bine. Pai asa iesi bine in poze draga mea. Cu mult curaj si mult orgoliu si multa autostima. Sper ca ti-a servit aceasta mica predica si nu uita. Pentru tine insuti trebuie sa fii cea mai frumoasa femeie din lume, si apoi si ceilalti te vor vedea mai frumoasa de atat. Bafta

| chitaramea a răspuns:

Dupa parerea mea sa nunte uiti la obiectiv

| PaulaaPaulika a răspuns:

Fii tu insati happy

| AllexDmi a răspuns:

Descarca photoscpae. Este un program de editat foarte usor de utilizat. Nici eu nu sunt un specialist in editari, dar ma descurc sa il folosesc. Mai poti incerca diferite unghiuri cand faci poze, sau pozitii. Mult succes!

| Lp_Deny_1997 a răspuns:

Daca nu te consideri fotogenica eu zic sa incerci sa faci poze artistice gen:poze in care stai cu spatele. Sper ca ti-am fost de folos. :*

| oanajojo a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci sa zambesti depinde cum iti sta mai bine si tie cu sau fara "dinti" si daca ai cam 12-13 ani asa sau chiar si mai mult nu iti baga camera sau telefonul direct in nas...o sa iesi urat incearca de la distanta si cel mai bine sa ti le faca cineva daca tu nu poti singura

| Tudose_Florin-Marian_1984 a răspuns:

Nu te intrista ca cine te place, te place asa cum esti tu naturala nu altfel, asa ca e bine asa happy