| r4uL a întrebat:

Cum pot sa ii conving pe ai mei sa merg la tara la mine big grin ( 25 km distanta ) cu bicicleta si sa dorm cu cei mai buni prieteni ai mei acolo 1 noapte cu cortul big grin? dau fundita pentru raspunsul care functioneaza...

2 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Spune-le ca daca mergi 25 km cu bicicleta vei face foarte mult sport si vei fi mai sanatos. Mai spune-le ca esti mare si sa-ti lase putina libertate sa iesi cu prieteni cu cortul si nu se va intampla nimic pentru ca face-ti un fel de camping si o sa fie distractiv. Propitele ca o sa ai grija de tine si nu vei face boroboate.

| bkmad a răspuns:

Spune-le ce simti tu si ca acum numai esti un copil si ar trebui sa fie mai indulgenti sa aiba incredere in tine vorbeste-le exact ceea ce simti tu tongue:*