| LizaGirl a întrebat:

Cum pot sa imi activez contul de facebook?
Cei de la facebook mi-au dezactivat contul
HELP ME! happy

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Am trecut si eu prin asta pentru ca aveam introdus numarul de telefon gresit si nu primeam codul de confirmare (e cea mai simpla solutie, dupa recunoasterea prietenilor din poze). A trebuit sa le trimit o copie dupa CI si sa astept cateva zile pana sa mi-l deblocheze. Poate sa dureze si mai mult din cate stiu, pentru ca e un proces manual...

| LizaGirl explică (pentru Generalul):

Ideea e ca nu am buletin straight face. si daca mi-l debocheaza. m-ai am pozele, tag'urile. prieteni. tot ce aveam inainte sau mi le-a sters?

| Generalul a răspuns (pentru LizaGirl):

Totul ramane neschimbat, cum le aveai inainte. Poti sa faci un scan dupa certificatul de nastere atunci.

| LizaGirl explică (pentru Generalul):

Cum sa ffac asta straight face?

| LizaGirl explică (pentru Generalul):

Ii fac poza cu telefonul sau ce? laughing

| rosse21 a răspuns (pentru Generalul):

Ma poti ajuta si pe mine?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Introdu-ti id si parola pe care o ai. Daca nu merge fa-ti alt cont.

| LizaGirl explică (pentru darrio2007):

Am incercat si imi spune ca e dezactivat

| LizaGirl explică (pentru darrio2007):

Alt cont nu as vrea. am pagini si ft multe lucruri pe care nu vreau sa le dau cu piciorul asa usor... sad

| Rosu_Ionut_1987_0d7d a răspuns (pentru LizaGirl):

Nu tia cerut un document cum at fi buletinu, ori certificatu de mastered!

| darrio2007 a răspuns:

Am citit ceva pentru tine.De obicei se dezactiveaza contul cand postezi ceva interzis.Desi vad ca multi posteaza pe facebook tot felul de tampenii.Scuze dar altceva nu stiu.Mai informeaza-te la prieteni, colegi.

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Ai postat ceva interzis si contul cred ca s-a blocat de tot fa-ti altu

| MLak a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la facebook.

| LizaGirl explică (pentru MLak):

Am vazut dar. imi cere un 'ID' CA SA ZIC ASA. O POZA CU PASAPORT SAU CEVA DE GENU' cand ii contactezi straight face

| MLak a răspuns (pentru LizaGirl):

Pai si de ce nu le trimiti o poza cu buletinul? Probabil vor sa vada daca contul e intr-adevar al tau sau daca e unul fals.

| RiZeRy a răspuns (pentru MLak):

Cum sai contactez?

| Stanca_Gelu_1957 a răspuns:

Am dat tableta la reparat si toate aplicatiile au fost sterse si dezactivate.Din foto nu mai am nici una.Trâim in România de aceasta se distruge tot.

| Rosu_Ionut_1987_0d7d a răspuns:

SI mie mila dezactivat vineri seara

| Pavel_Alex_1993 a răspuns:

Ai gasit rezolvare? Si mie mi l-au dezactivat. Ss vrea sa stiu cum pot lua legatura cu cei de la facebook! daca stie cineva va rog deyuuu08@yahoo.com multumesc din suflet

| Anitei_Alina_1994 a răspuns (pentru Pavel_Alex_1993):

Ai gasit rezolvarea? am si eu aceeasi problema

| Neamtu_Ady_1996 a răspuns:

Heii! Si eu am patit asta acum cateva zile! Ai reusit sa il mai recuperezi?