| reginanoptii a întrebat:

Cum pot sa imi pun si eu o poza? Nu stiu unde sa dau. Cel mai explicat raspuns primeste funda. :*:*:* Mersi:d

23 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
În stânga scrie --> Editare profil ( http://www.tpu.ro/site-users/edit/ ) apeși, apoi dai Alegeți fișierul și pui poză, apoi dai Salvează profilul.

Baftă!

| Ciprian a răspuns:

Ai in stanga paginii un meniu...
dai click pe ``Editare profil``
apoi te duci in josul paginii
o sa scrie undeva ``Selecteaza imagine profil``
dai click pe Browse
alegi poza
si gata
sper ca ti-am fost de ajutor

| Deniisze a răspuns:

Buna!
Este foarte simplu : In stanga scrie acolo " Logat ca reginanopii " si mai jos apar punctele si alte optiuni ale contului tau.
Tu dai la editare profil si mai jos o sa apara ceva de uploadat o poza din pc tau. Dai "browse" si pui poza, apoi dai salvare.
Muuulta Bafta!

| SummerSmile97 a răspuns:

In stanga dedesubt sub unde scrie "PUNE ÎNTREBAREA TA AICI!" este o lista portocalie unde scrie "Vizualizare profil", "Editare date logare" etc dai pe a 3 unde scrie "Editare profil" si iti va aparea unde sa iti schimbi numele, prenumele etc... si la ultima scrie "Selecteaza imagine profil" si langa casuta unde sa scrii scrie "Rasfoire" dai click acolo si iti alegi imaginea care o vrei din calculatorul tau. Dupa ce ai ales imaginea dai "Open" si iti va disparea lista aia si dupa aia dai "Salvare profil" si se va salva big grinbig grin

| SugarAndSpice a răspuns:

Dai la EDITARE PROFIL (partea stanga) dupa care la IMAGINE PROFIL cauti in calculatorul tau si-ti alegi o imagine.
Dai salvare profil si gata. Fundita?

| aaaa12345 a răspuns:

Dai la editare profil si vezi tot nume si toate alea si joc vezi editeaza imaginea dai acolo si minune dupa dai save

| FaraNume_7993 a răspuns:

Unde vrei sa pui poza:la TPU? daca da uite asa o pui:
-În stânga, acolo unde e un dreptunghi portocaliu unde scrie ''Logat ca...'' ai mai multe opţiuni. Dai click pe ''Editare profil'' şi jos de tot click pe ''Choose''. Alegi poza din calculatorul tau, după care dai ''Salvează profilul''. Şi asta e tot. După câteva minute vei avea poza dorită la profil.

pa-pakiss

| forever4you a răspuns:

Poi dai la editare profil si ultima este selecteaza imagine profil sau ceva de genu dai acolo la browse si iti alegi fisierul din calculatorul tau de unde vrei sa iei poza apoi dai clic pe poza si apoi enter iar apoi dai salveza profil... sper ca te-am ajutatbig grin

| Irinna a răspuns:

Dai la editare profil -> Mai jos ai choose file dai acolo ->alegi ce poza vrei -> salveaza profil si gata

| BiaBubulina a răspuns:

Pai vezi in stanga paginii scrie putin mai jos editare profil si dai clic. e cand ai ajuns in pagina dai mai jos si iti arata acolo cum sa incarci scrie incarca fotografia de profil ceva de gen funda? :*

| DreamingAloud a răspuns:

Cand intri pe TPU dai la editare profil si jos la selecteaza imaginea

| Anablondyi a răspuns:

In casuta aia portocalie cu vizualizare profil editare date de logare etc... tu dai click la editare profil si jos de tot iti apare Browse (pentru a cauta o imagine ) si dai save si asta-i tot :*

| Detanatar a răspuns:

In partea stanga vei gasi informatii referitor la profilul tau. Apesi "Editare profil". Apoi in pagina deschisa, mai jos de "sex" o sa vezi
"Selecteaza imagine de profil". Deschizi imaginea de care ai nevoie si apoi dai click "Salvati acum". Asta e tot.Succes!

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Vezi acolo unde scrie logat ca reginanoptii?
Dai mai jos, la Editare Profil, si apoi, jos de tot la Selecteaza imaginea de profil, dai browse, si pui poza>big grin

| Dulcika_7055 a răspuns:

Daca la acest sit te refereai trebuie sa dai clik acolo undeva in stanga, la datele tale, undeva scrie "Editare profil" chiar a 3 a optiune. Dai clik acolo. Si iti vor aparea mai multe optiuni de schimbare a profilului ( nume, poza, etc) si ( acolo unde este pentru poza) dai la ultima optiune unde scrie "Browse" si selectezi poza din calculatorul tau happy. Daca nu merge de prima data mia incearca. O sa meargewinking. Bafta!

Funda?batting eyelashes

| Andrey_3199 a răspuns:

In partea stinga etiteaza profil si jos ultim inkarka poza, sau pe rusa dabaveti file

| Andrey_3199 a răspuns:

Daca ai gasit ma anuntzi ok?

| zuzza a răspuns:

Dupa ce te loghezi, dai la ediitare profil si undeva in partea de jos scrie ceva despre fotografie si dai la rasfoire alegi o imagine, si dai la salvare. sper ca ai inteles::::::::::*

| Diianaaa a răspuns:

Dai pe Editare profil si in jos scrie Selecteaza imaginea ...si apoi iti alegi ce poza vrei tu... Sper ca raspunsul meu te-a ajutat`:*happy!
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite pasii:
1.Intri colo la Editare Profil;
2. Undeva jos este un buton ":Rasfoire" dai acolo si dai clik pe poza ta pe care o vrei sa o pui;
3. Apesi "Salvare Profil " si gata!;
PS> Bineinteles aceasta poza trebuie sa fie salvata la tine in calculator.
Astept Funda!

| lime_3980 a răspuns:

Dai la editare profil, apoi vezi ca putin mai jos scrie "selecteaza imagine profil - Browse" apesi pe browse alegi poza din PC dai open sau dublu click pe imagine si dupa aia salvare profilbig grin

| Twice a răspuns:

Acolo unde îţi apare jos "Logat ca reginanoptii"
Ai o opţiune : Editare profil
Dai click iar jos îţi apare "Selectează imagine profil - răsfoire"

| CarmenCarmenutza a răspuns:

Pai dai la editare profil vezi ca e in stanga si la editare profil jos de tot adica ultimul este imagine de profil si iti alegi de la brousehappy