| C0Stinio a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un abdomen cu "patratele"? Am facut abdomene dar nimicstraight faceCate abdomene trebuie' sa fac pe zi pentru un abdomen cu "patratele"? Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe... cam 50 pe zi... timp de 2-3 luni ( si sa nu te ingras ca atunci n-o sa ai un abdomen patrat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de ridicari de trunchi?! fa din alea, incepand de la 10(serii 2-3) la 100.treptat. in 2 luni incepe sa se vada ca ai. dupa 4 deja te poti lauda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru aa avea patrate ar trebui in jur de 100 pe zi

| vlad_9437 a răspuns:

Fa 100 pe zi timp de 1 anwinkingsi crede-ma o sa ai rezultate, si eu fac...

| polipaul a răspuns:

Eu am inceput de o sap, faceam cate 10 min de abdomene,dar nu cu mana la ceafa, nu are nici un rezultat, fa cate 50 de abdomene timp de o sap...iar dupa o saptamana sa faci 60...tot asa pana ce iti va spune o fata ca ai abdomen cu patratele, ATENTIE! CU MAINILE LA CEAFA, daca nu tii mainile la ceafa, nu vei avea rezultate, doar intr-un an