| paul2012eoo a întrebat:

Cum pot sa scap de mesajul Acest dispozitiv nu este optimizat pentru acest iphone chiar daca nu am nimic conectat la el si mesajul apare de nenumarate ori, in plus imi si consuma din bateriecrying Am Iphone 3G

1 răspuns:
| Daniel1619 a răspuns:

... Nu inteleg printre atatea telfoane chiar vechiu Iphone 3G, ti-ai luat? De ce nu iti iei 5 sau 5s sau 4 sau 4s si chiar 3? Nu ma pricep la Iphone deoarece eu am s4 dar poate te pot ajuta ceilanti utilizatori, in fine renunta la 3G al tau si i-ati unul dintre care ti-am spus :*