| M4RK a întrebat:

Cum pot sa scriu mai repede la tastaturahappy? Voi cum scrieti: repede sau incet?

Răspuns Câştigător
| a2 a răspuns:

Pai eu zic ca scriu repede... uite aici poti testa cat de repede scrii:)) http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/;)

102 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai experienta poti sa scrii mult mai repede si depinde cat de mult stai la cal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freetypingame zic ca e cel mai eficient...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabutz eu am scris 120 de cuvinte intr-un mnut cautati programul anonim tipyng mesage e bun eu asa am invatatwinkingwinkingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa inveti tastatura, si sa scrii mult, asa inveti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu timpul vei scrie foarte repede.eu dupa vreo 6 luny scriu fara sa ma may uit la taste. timpul le rezolva f repede.>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii rapid cu atentie si cu vointa, iar incet cu ajutorul lenei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti dintr-o data tongue Cu cat stai mai mult timp la pc si scrii tot mai mult incepi sa scrii mai repede, sa nu te mai uiti la tastatura cand scrii.incetu cu incetu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ScrIU f.repede pentru ca am de ani calculatoru si m-am obisnuitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin exerciutii multe vorbeam cat mai mult cu prietenii si deja incepusem sa ma obisnuiesc si acum imi este mult mai usor icercati si voi... mie una m se pare ca scriu destul de repedehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca atunci cand este calculatorul stins s-au pe o tastatura stricata sa scrii ce cuvinte vrei cat mai repede si scrie-l de mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca scriu repejor, da cu greseli daca ma grabesc, ia accesati
www.killerjo.com, o sa va ajute sa va pastrati calmul si sa nu va enervati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poti sa scrii repede la tastatura daca scrii cu amandoua mainile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zizi, am facut si eu testul. e super tare, 74 de cuvinte pe minut...si un raspuns pentru tine atv-ist eu cand am avut prima oara net si mi-am bagat messenger scriam cu un singur deget pe taota tastatura, in timp am inceput sa folosesc ambele maini si spre surprinderea mea scriu foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repedelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loool misto eu scriu cu 57 de cuvinte pe minutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moderat
tu cum scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi zici si mie ce prog e sa scrii mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi zici si mie ce prog e sa scrii mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mijto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti la scris nu la altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-te de programul asta http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/. si poate inveti si tu...eu am iesit pe locul 100 din nu stiu cate 10 de mii...sunt acolo:))serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca scriu destul de repede
You type 353 characters per minute
You have 67 correct words and
you have 0 wrong words

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si aici un site dragut care te ajuta sa tastezi mai repede: http://keyonfire.com/ro Imi place la asta ca poti sa faci competitii cu mai multi prieteni :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depinde de timp pana te acomodezi cu tastatura apoi vei scrie foarte bine iti vor intra literele in sange nu la propriu