| M4RK a întrebat:

Cum pot sa scriu mai repede la tastaturahappy? Voi cum scrieti: repede sau incet?

Răspuns Câştigător
| a2 a răspuns:

Pai eu zic ca scriu repede... uite aici poti testa cat de repede scrii:)) http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/;)

102 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu sunt micaela si scriu incet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai experienta si sa nu mai te uiti la tastatura cand scrii trebuie sa stai multi ani cu burta pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa ai experienta si sa scrii mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu am scris de multe ori si am inceput sa scriu repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am invatat sa scriu repede la tastatura prin-trun site de pe net
ca sa fiu sincer nu mai stiu cum se numea acel site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, pentu a scrie mai repede incearca sa-ti petreci mai mult timp pe messinger sau me chat. A doua sugestie este sa faci multe teste de scris la tastatura sau sa iti petreci cat mai mult timp la calculator...incearca,merge.Eu deja scriu repede fiindca am stat mult pe mess si pe chat.Nu o sa dureze mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am ceva de spus:
-Incearca sa scrii si corect pentru ca alte persoane sa te inteleaga.Pentru a scrie corect trebuie sa exersezi putin mai mult... Spor la scris...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ttksfgjldfjgl; gb; hf; ckh; gkgh; kbg bhgkl;'kb; bmj; pgjv msfoighjbfk dbubv i ouadf agfaifgsdoihfsvfgfvhsdklvhbd ndf ois gkfhgsjkg os[jgp][#dgao
gjv v jhdhfdhfhb njhvskf sdbsfdibv mlkbhknhljfhkafdyioqrtfio7aetg5ts6ettrerwet5retrerdrtreetertrte nbtiguv iufuif biuff ygia a hd skdf xzkjb bh b mngnb mndj sdnj jjn jnj nvkj n vui cnjnk bjf njbf nj jkn ca n vkjb ca m njdc bhkv adkfn v fj kbf nflhsh klf sh xcc l nv nbbfxbb nm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scriu repede... dar trebuie sa inveti literele tastaturii si cand ai nevoie sa scrii repede scrii fara sa te uiti la tastatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa scrii repede invata tastele
vrei sa scrii incet nu le invata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta asa www.sense-lang.org pe mine ma ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m am invatat cu tastatura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt multumita deloc la cum scriu eu d eincet scriu incet a scriu cu dpua miani si degeaba ca tot numai o mana mi-a flosesc mai multt.va rog ajutaim asi pe mine sa inva ma repede ca eu am incercatsa invat si tot nu misa dt mana e tastatuta si scrii cu foarte multe greseliknf \d scriu mai repede asa ca ve a rog plizz sa ma ajuta ca nu stiu cm sa scriu ca pusiispmlu nu misa da amandoua manile dpa tastatura vrau va rog frumos cum sa cscriu va rog dati-mi macar in sfat va multumesc pooopss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de incet. Si eu vreau sa aflu acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scrii repede eu cred ca trebuie sa exersezi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

68 de cuvinteSpeed test Asta e rezultatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inveti litere unde isi au locul si vei scrie foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul tine de exersat...cred ca stii si tu acea zicala:Repetitia este mama invataturii! Asa ca treci si fa teste, sa poti vedea cat de repede poti tasta: http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/ SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scriu foarte repede da trebuie sa scrii mult sa te obisnuiesti asa fac si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi foarte aten si sa te ghizezi bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca scriu destul de rapede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exersezi si iti reusestelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zizi am facut
28 de cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scriu foarte repede big grintongue dar care este id tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah deminde de uh cum scriibig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii rapid exersand, asta este scretul

| cosminpanait6 a răspuns:

Mincinosi frate trebuie doar sa inveti unde e fiecare litera eu scriu repede si cu ochii inchisi

| Jasmin15 a răspuns:

Eu scriu simplu adica nici incet nici repede :*