| M4RK a întrebat:

Cum pot sa scriu mai repede la tastaturahappy? Voi cum scrieti: repede sau incet?

Răspuns Câştigător
| a2 a răspuns:

Pai eu zic ca scriu repede... uite aici poti testa cat de repede scrii:)) http://romanian-speedtest.10-fast-fingers.com/;)

102 răspunsuri:
| Stefanuccio a răspuns:

Http://rapidtyping.en.softonic.com/ descarca programul asta si exerseaza cate o ora pe zi timp de o saptamana si ai invatat... funda?

| Gaby29 a răspuns:

You reached 110 points, so you achieved position 19377 of 26927 on the ranking list

You type 157 characters per minute
You have 31 correct words and
you have 1 wrong words

| predator64 a răspuns:

Downloadeaza un joc de pe un anumit site si cauta jocuri pentru. invatarea scrierii rapide la calculator

| Dany2335 a răspuns:

Acum depinde de ce PC ai? Daca e tastatura de unitati tip desktop tree sa apesi mai tare pana te obisnuiesti tu; daca e de laptop scrii si mai frumos si inca ai optiunea de a nu arunca degetele tale prea mult pe taste. E foarte simplu.La laptop depinde ce fel de tstatura ai acum daca o ai pe cleme buna nu trebuie sa dai foarte repede pe ea ca se indoaie plasticul si daca faci tot asa cu ea produci fisura si esti nevoit sa cumperi altă tastatură. ok? o optiune daca se misca greoi pe desktop atunci poate isi da drumu' de la update sau upgrade de Bios.Succes! In continuare.Cand m-am referit la expresia''nu trebuie sa iti arunci prea tare degetele pe tastatura''; adica nu bati tare dar sta nu inseaamna ca nu e un dezavantaj ca trebuie sa scrii foarte incet tot la fel de repede scrii dar nu atat riscant sa dai in tastatura ca pumnu in masa.Aia e tot! Din nou mentionez ''Succes!''.

| NiNi43v3r a răspuns:

Eu scriu repede cu 2 degete adica aratatoerele de la maini am incercat cu ambele dar nu prea imi iese

| N3V3R a răspuns:

Frate eu acum tot ce tiam scris m-am cronometrat si am scris in 5 sec deci...

| N3V3R a răspuns:

Eu stiu tastele pe de rost nimic nu ma uit la tastatura asta de obisnuiesti scriu de 12ani la pc

| IonutzuBoss a răspuns:

Eu scriu extraosdinar de repede.Acest mesa a fost cronometrat.a durat 2 secunde 50 de mili secunde!

| IonutzuBoss a răspuns:

Eu scriu extraosdinar de repede.Acest mesa a fost cronometrat.a durat 2 secunde 50 de mili-secunde!

| florian89maxim a răspuns:

Sall'tarehappy
Pinguinule, nu trebuie sa te ingrijorezi daca scrii incet.
Crede-ma cu timpul, vei reusi sa scrii repede, trebuie doar sa inveti ordinea literelor, si o sa ajungi sa nu te mai uiti la butoane, vei scrie repede.
Bafta si numai binehappy

| onitza_7087 a răspuns:

Eu am 11 ani si am scris 23 24 si 35 de cuvinte intr-un minut am calculatorul de aproape 3 ani jumate chiar patru ani nu scriu prea repede si inca ma uit pe tastatura si eu vreau sa scriu repede sad va rog plissss

| onitza_7087 a răspuns:

Eu am 25 ani si am scris 23 24 si 35 de cuvinte intr-un minut am calculatorul de aproape 3 ani jumate chiar patru ani nu scriu prea repede si inca ma uit pe tastatura si eu vreau sa scriu repede sad va rog plissss

| fluturash_7074 a răspuns:

Si eu vreau sa învat sa scriu repede